Головна > Історія > Нотаріус на свободі, таємничий агент та подяка меценату. Головні новини Володимира 1925 року

Нотаріус на свободі, таємничий агент та подяка меценату. Головні новини Володимира 1925 року


8-04-2021, 14:06. Разместил: orusia voznuk
Нотаріус на свободі, таємничий агент та подяка меценату. Головні новини Володимира 1925 року

За 15 грош жителі Польщі, а саме Любліна, могли купити собі щоденну інформаційну газету "Голос Любліна". На її шпальтах доволі часто писали новини з Волині. 5 грудня 1925 року у газеті була опублікована "Хроніка Володимирська", де коротко описані актуальні новини нашого міста.

Святкування присяги Пруссії на вірність

22 числа минулого місяця у місцевій гімназії, як і у всіх інших школах, підпорядкованих Волинській піклувальній раді, відбулось святкування присяги Пруссії на вірність. Ранок розпочався з виступу директора пана Дзедзіча. Після завершення декламування всіх віршів, учні під керівництвом вчителя музики і літератури пана Сопліци заспівали кантату, складену Борисевичем і Свєжевскім.

На свободі

Пан Юзеф Демидко, нотаріус з Володимира-Волинського, до завершення розслідування залишатиметься на свободі.

Влада повинна про це подбати

Мешканців Володимира досить часто перестрівають перехожі, переважно сільські, із запитанням: «Де тут проживає агент, котрий висилає до Росії?». Чи такий агент взагалі існує, чи ті, хто про нього питає повірили в якісь байки – невідомо. Зрозуміло лише те, що влада має зайнятись вивченням цієї справи.

Гідне наслідування

Цими днями пан Радніцький, землевласник з околиць Володимира, запропонував 23 полку піхоти дерево для огорожі ковельських казарм. Вирубкою і транспортуванням дерев зайнявся капітан 23 полку піхоти пан Бойх, який зараз перебуває у відпустці. Сердечно висловлюємо подяку щедрому меценату Радніцькому і завзятому капітану Бойхові.
Нотаріус на свободі, таємничий агент та подяка меценату. Головні новини Володимира 1925 року


Матеріал підготували Орися Вознюк та Тетяна Шевчук

Повернутися назад