Головна > Історія > Розповів мій дідусь Кікінчук Федір Федорович.

Розповів мій дідусь Кікінчук Федір Федорович.


14-06-2013, 10:53. Разместил: orusia voznuk
Розповів мій дідусь Кікінчук Федір Федорович.
Розповів мій дідусь Кікінчук Федір Федорович. Кікінчук Федір Федорович (1949-2012 р.р.), який проживав у місті Володимирі-Волинському з 1987-2012 р.р. У 1986 р. був обраний головою райкому профспілки Володимир-Волинської райспоживспілки. З 1987 р. – був начальником Управління торгівлі Володимир-Волинського міськвиконкому. З 2010 р. – був головою громадської організації «Діти війни».

«Готуючись відзначати знаменну дату 1000-ліття Володимира-Волинського міська влада поставила перед собою ряд завдань щодо святкування ювілею. На той час у місті планували проводити багато заходів, виставок і святкових концертів.
17-18 вересня 1988 року у центрі Володимира-Волинського, на автостанції (яку на святкування перенесли до старих корпусів технікуму) під валами старого городища проводили Володимирський ярмарок. Я був головою Управління торгівлі міста, тому організація ярмарку лягала на мої плечі й голову райспоживспілки району.
Щоб показати і продати свою продукцію з'їхалися жителі не тільки міста і району, а й ремесляни з різних куточків України. Вони привезли гуцульську кераміку,вироби з дерева, одяг, взуття, продукти харчування.
Сьогодні торговий центр «Роксолана» прикрашає чудове панно Галицько-Волинського князівства. А тоді у 1987-1988 роках, коли добудували складське приміщення універмагу, то ця будова дала тріщину. Тому на Львівській кераміко-скульптурній фабриці зробили панно, яке б закривало цю тріщину.
Роботу виконували декілька років, і тільки в теплу і хорошу погоду. А зменшений зразок зробили на керамічних сувенірних тарілках, які вішали на стіну. Їх і продавали на ярмарку, як згадку про 1000-ліття Володимира!»
Розповів мій дідусь Кікінчук Федір Федорович.

Розповів мій дідусь Кікінчук Федір Федорович.
Розповів мій дідусь Кікінчук Федір Федорович.


Ковалюк Анастасія Ігорівна,1998 року народження. Учениця НВК «ЗОШ I-III ступенів №3-ліцей» 9-А класу.
Вчитель Сумар Галина Олексіївна.

Повернутися назад