dle 9.7 8DLE
 
Інформація по новині
  • Переглядів: 275
  • Автор: orusia voznuk
  • Дата: 18-02-2022, 10:41
18-02-2022, 10:41

Повітова Рада у Володимирі в 1934 році

Категорія: Історія

11 грудня 1934 року у Володимирі відбулося перше засідання новообраної повітової ради під керівництвом голови повітового відділу пана Губерта Стемповського. На засіданні Рада обрала повітовий відділ у такому складі: о. декан Станішевський Антоній з Порицька, Воробій Семен (фермер з Грибовиці), Тарасюк Теодор (фермер з Верби), Гутковський Зигмунд (директор сільськогосподарського синдикату з Володимира), Барчук Кароль з Коритниці, Суйка Анджей (військовий фермер з Микулич). Як бачимо з вищесказаного, виконавчий орган Ради є переважно сільськогосподарським. За національністю є 4 поляків та 2 українців. Окрім того, було вибрано члена Воєводської ради в особі Леона Сухожевського - міського голови м. Володимира, а також ревізійної комісії в особах: о. Казимир Носалевський, Стройваш Станіслав (хлібороб), Нікітін Александр (власник маєтку Мишів), православний о. Костецький Якоб та Гощ Людвік (промисловець).
Крім того, відбулись вибори до Комунальної Ради Ощадної каси в особах: диякон Станішевський Антоній, Звойницький Микола (вчитель), Клучек Адам (фермер), Хочачко Ал. (фермер), Бергер Хуго (ремісник), та Стрілецький Францішек (керівник школи). Пенсійний Комітет працівників місцевого самоврядування в особах: Барчук Кароль (хлібороб), Скульський Ян (хлібороб), Шраєр Ізраель (клерк), і Звойницький Миколай (вчитель). Ревізійна Комісія в особах: Суйка Анджей (фермер), Шраєр Ізраель (клерк), і Філімонюк Миколай (фермер). Госпітальна Рада в особах: о. Носалевський Казимір, Гутковський Зигмунт (промисловець) та Слодковсьий Петро (адміністратор пекарні), а також Комісій Сільськогосподарсьої, Дорожної, Освітньої, Соціального забезпечення, Класифікації земель, тощо.
Всі вищезазначені вибори проходили максимально спокійно, оскільки виборці попередньо узгодили між собою всі кандидатури, так що голосування відбувалось лише під час виборів члена Воєводської Ради.
Повітова Рада у Володимирі в 1934 році


За матеріалами газети "Волинь", № 1, 1 січня 1937 року

Переклад Анастасії Бабенко
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сай як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім’ям.
Информація
Користувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть лишати коментарі до даної публікації.

Хмарка тегів

Архів новин

Травень 2022 (5)
Лютий 2022 (3)
Січень 2022 (3)
Грудень 2021 (3)
Листопад 2021 (4)
Жовтень 2021 (1)
^